New Step by Step Map For آبسردکن یخچالدار

وزن این دستگاه ۲۳ کیلوگرم می باشد .از ویژگی که برای این دستگاه توصیف شده وجود کلید خاموش/روشن مختص آب سرد و گرم که به طور کاملا مجزا می باشد .

متأسفانه با تمام تلاشی که به عمل آمده در حال حاضر فقط ۲۵ درصد از پاک‌ کننده‌ها (دترجنت‌ها) در شرایط معمولی تجزیه می‌گردند (جزء انواع تجزیه شونده می‌باشند) و ۷۵ درصد آنها استحاله نمی‌گردد و مولکول‌های حلقوی کربن‌دار آنها شکسته نمی‌شوند.

طبق قانون (( کنترل کیفیت آب آشامیدنی عمومی از نقطه آبگیر تامصرف به عهده وزارت بهداشت ،درمان وآموزش پزشکی میباشد ))

اگر اهل رعایت اصول بهداشتی هستید، مدل‌هایی که فیلتراسیون آب دارند به کارتان می‌آید.

ارسال سریع گارانتی ۷ روزه پرداخت در محل مناسبترین قیمت ضمانت اصالت کالا

بالاترین ضریب رسانایی مقاومت گرمایی نسبت به سایر عایق های معدنی و آلی

چیلرهای آب گرم ضدکریستال وسیله ای مناسب جهت استفاده درساختمانهای اداری و مسکونی با زیربنای متوسط اند ، که مایل به داشتن دستگاهی با راهبری ساده و بدون دردسر هستند ، برخی مزایای این چیلرها بطور خلاصه عبارتند از :

شرکت البرزدماکاران با بیش از چهل سال سابقه درخشان در امر طراحی، تولید و اجرای انواع سیستم های برودتی اعم ازسرمایش سیالات و سرمایش محیط، امروزه پیشرو در صنعت تولید انواع ساندویچ پانل پلی یورتان ، ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل سردخانه ای بوده و مفتخر است خدماتی نظیر مشاوره و طراحی انواع سازه های صنعتی با ساندویچ پانل با حداقل مصرف انرژی، بهترین کیفیت و کمترین زمان اجرا را به مشتریان خود ارائه نماید...

خبرنامه برای اطلاع از جشنواره های فروش ، تخفیف های استثنائی و بسیاری از موارد جذاب دیگر ، عضر خبرنامه فروشگاه شوید ذخیره

مدل‌هایی که به صورت کومبو آب داغ و سرد را با هم دارند، محبوبیت بیشتری پیدا کرده‌اند. در جریان باشید که این مدل‌ها درجه بالا برای گرما و درجه پایین برای سرما دارند.

انواع گلودار ، اسليپون ، كور ، تخت ، ساكت ، دنده ، عينكي و ِغيره

قریب به نیم قرن پیش اولین دستگاههای آبسردکن ایرانی تولید گردید، که تا به امروز تولید آن با همان سیستم قدیمی ادامه دارد. با آبسردکن ارزون توجه به گستردگی مناطق گرم و خشک در کشور، تولید و عرضه این دستگاهها با استقبال بی نظیری روبرو گردید. اما از طرفی سهولت ساخت دستگاه و عدم نظارت بر ساخت محصول باعث شد تا بازار مملو ازانواع بی کیفیت آبسردکن گردد.

با این دستگاه‌ها دیگر نیازی به تهیه آب معدنی بسته‌بندی شده نخواهید داشت و از مضرات بی‌شمار آب‌های ناسالم در امان خواهید بود.

- با حذف درزها و شکافها عملیات تمیزکاری دستگاه به سهولت آبسردکن ارزون و دقت امکان پذیر می باشد. در عین حال سطح صیقلی و براق پلیمرنیز این امر آبسردکن یخچالدار را تسهیل می نماید

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *